м. Ужгород, вул. Легоцького, 19а, ТЦ Токіо
Пн-Пт: 7:00 - 23:00
Сб: 8:00 - 20:00
Нд: 8:00 - 17:00
+38 (050) 555-07-07

Денс-аеробіка


Dance-fitness - поєднання танцювальних рухів, стрип-пластики, хіп-хопу, буті денсу, силових тренувань, пілатесу та стретчингу.У комплексі вправ використовуються різноманітні програми, спрямовані на розвиток координації рухів і відчуття ритму, спритності, гнучкості та витривалості.

Стрип-пластика - відноситься до розряду танцювальної аеробіки. Вона представляє собою красиві амплітудні рухи, багато різноманітних присідань і підйомів, які виконуються як сидячи, так і стоячи. При цьому робляться важкі переходи з одного положення в інше, так що стрип-пластика - річ дуже енергоємна. Стрип-пластика оголення не потребує. Відмінними рисами цього танцю можна назвати м'якість, пластичність і сексуальність. Її особлива хореографія вчить жінку бути більш жіночною. У стрип-пластиці є флірт, є натяк, але він ніколи не переходить межі пристойності.

Хіп-хоп - це суміш енергії, завзяття, позитиву. Це не просто танець, а ціла культура зі своїм одягом, звичками, рухами. Танцюючи в цьому стилі, Ви навчитеся відчувати музику, пропускати її крізь себе, відображаючи кожен біт власним тілом.

Буті денс - це екзотичний танцювальний напрямок, в основі якого лежать різні види трясінь, в основному сідничних - booty shake, звідси і назва танцю. Буті денс - це незвичайне танцювальний напрямок для сміливих дівчат і жінок. У ньому робиться наголос на красиві рухи стегнами і сідницями, що додають особливу експресивність рухам танцівниці.

Безкоштовне тренування Замовлення клубної карти Контактна інформація