м. Ужгород, вул. Легоцького, 19а, ТЦ Токіо
Пн-Пт: 7:00 - 23:00
Сб: 8:00 - 20:00
Нд: 8:00 - 17:00
+38 (050) 555-07-07

Фітбол


Фітбол - швейцарський гімнастичний чудо-м'яч, простий і ефективний тренажер, який чудово вирішує оздоровчі завдання для всієї родини. Фітбол з успіхом застосовується для корекції фігури, формує поставу і відмінно піднімає настрій.

Цей напрямок розробив швейцарський лікар-фізіотерапевт Сюзан Кляйнфогельбах в 50-х роках минулого століття в якості реабілітаційної гімнастики для хворих ДЦП. Оздоровчий ефект був настільки очевидний, що незабаром ці заняття почали рекомендувати для відновлення після травм опорно-рухового апарату.

Результати здивували лікарів: у хворих, що виконують вправи на м'ячах, процеси регенерації в тканинах відбувалися інтенсивніше, м'язи і тканини стали більш еластичними, покращився крово- і лімфообіг, а також обмін речовин в міжхребцевих дисках.

Заняття фітболом тренують вестибулярний апарат, розвивають координацію рухів, знімають додаткове навантаження на хребет. М'яч відмінно «розвантажує» суглоби, гімнастика корисна при варикозному розширенні вен, остеохондрозі і артритах.

Заняття фітбол-аеробікою - це щадний, але досить ефективний спосіб привести себе в форму. Він унікальний тим, що в ньому практично відсутній ударне навантаження на нижні кінцівки. Тому займатися фітбол-аеробікою можуть навіть літні люди, з захворюваннями варикозного розширення вен, з пошкодженими колінними і гомілковостопного суглоба, великою надмірною вагою.

В кінці заняття інструктор запропонує Вашій увазі комплексну розтяжку, що допоможе Вам відновитися після фізичного навантаження.

Безкоштовне тренування Замовлення клубної карти Контактна інформація