м. Ужгород, вул. Легоцького, 19а, ТЦ Токіо
Пн-Пт: 7:00 - 23:00
Сб: 8:00 - 20:00
Нд: 8:00 - 17:00
+38 (050) 555-07-07

Стретчинг


Стретчинг - важливий елемент фітнес-тренувань: це комплекс вправ для розтягування різних груп м'язів і зв'язок.

Навіщо потрібен стретчинг?

Стрейчінг робить благотворний вплив на стан всього організму в цілому. За допомогою вправ на розтяжку можна розвинути гнучкість, повернути рухливість суглобам, зняти напругу. Але тим, хто регулярно ходить на силові тренування, стретчинг особливо необхідний. Далеко не всі мріють про масивних м'язах - більшість дівчат хочуть лише знайти стрункість. Але будь-які вправи, пов'язані з важкими вагами, призводять до того, що м'язи збільшуються в розмірі. Щоб зміцнити їх, але не втратити гнучкість, потрібні стретчинг-заняття. Під час занять стретчингом м'язи розтягуються, а фігура набуває форму без зайвої рельєфності.
Але стрейчінг необхідний і тим, хто намагається набрати м'язову масу. Він дозволяє швидше відновлюватися після важких тренувань, розвиває сухожилля. Вправи на розтяжку покращують кровообіг. За рахунок цього м'яза отримують більше поживних речовин і кисню, необхідних, щоб витримати фізичне навантаження. Атлети, які постійно виконують стретчинг-вправи, досягають кращих результатів.

Види стретчинга

Розтяжка може бути активною, пасивною, динамічною та статичною. При заняттях активною розтяжкою Ви самі виконуєте всі рухи. Пасивний стрейчінг передбачає допомогу партнера або інструктора. Під час динамічних стретчинг-тренувань вправу на розтяжку одного м'яза плавно переходить в вправу на розтяжку іншого, а під час статичної розтяжки кожна поза фіксується на 15-30 секунд.

Вважається, що статична розтяжка більше підходить для новачків. Динамічний стретчинг рекомендують тим, хто вже непогано володіє своїм тілом - якщо виконувати подібні вправи самостійно, без тренера і підготовки, можна перевищити амплітуду і отримати травму.

Повернути еластичність м'язам і сухожиллям буває непросто. Але ні в якому разі не слід займатися, перемагаючи біль. Правильно виконувані вправи на розтяжку повинні викликати приємне напруження і відчуття легкості. Біль - це ознака травми, а не активної роботи м'язів. Наші тренери завжди уважно стежать за тим, щоб заняття приносили лише користь. Тому обов'язково повідомте інструктору про будь-які неприємні відчуття. Якщо Ви відчуваєте дискомфорт під час статичної розтяжки, спробуйте зменшити зусилля. А ось скорочувати тривалість вправи не слід - нашому тілу потрібен час, щоб адаптуватися до незвичної навантаженні.

Перед заняттями стретчингом потрібно зробити розігрів, щоб підготувати м'язи до роботи. Виконуючи вправи, стежте за диханням, не затримуйте його і пам'ятайте, що кожна вправа, крім нахилів, потрібно починати з плавного глибокого вдиху.

Заняття стретчингом - своєрідна страховка від травм. Крім того, вони попереджають розвиток багатьох вікових захворювань опорно-рухового апарату - остеохондрозу, радикуліту і артриту.

Ефект від стретчинга не обмежується набуттям красивих рельєфних м'язів. Розтяжка також покращує поставу і допомагає при болях в спині, якими сьогодні страждають майже всі офісні працівники, які проводять довгі години біля комп'ютера. Стретчинг повертає м'язам еластичність, а суглобам - гнучкість.

Протипоказання:

Стретчинг-тренування не рекомендують тим, хто недавно переніс травми суглобів, сухожиль і м'язів. Серйозне викривлення хребта, остеопороз, артрит, тромбоз, грижі і гіпертонія також можуть стати перешкодою для занять стретчингом, тому перш ніж записатися на стретчинг-тренування, проконсультуйтеся зі своїм лікуючим лікарем.

Безкоштовне тренування Замовлення клубної карти Контактна інформація