м. Ужгород, вул. Легоцького, 19а, ТЦ Токіо
Пн-Пт: 7:00 - 23:00
Сб: 8:00 - 20:00
Нд: 8:00 - 17:00
+38 (050) 555-07-07
Головна > Послуги > Групові заняття > Стрип-пластика

Стрип-пластика


Сьогодні кожен може навчитися будь-якому танцю. Але якщо шукати самий еротичний, найбільш хвилюючий, то це, звичайно ж, буде стриптиз. Безумовно, не кожна жінка хоче стати стриптиз-танцівницею, але багато хто мріє про те, щоб оволодіти цим спокусливим мистецтвом. Напевно, саме тому і з'явився такий стиль, як стрип-пластика.

Так чим же стрип-пластика відрізняється від стриптизу?

По суті, тільки одним - якщо ви виконуєте стрип-пластикою, то немає ніякої потреби в роздяганні. Тобто, займаючись стрип-пластикою, Ви тільки танцюєте. Красиво, еротично, але без жодного натяку на вульгарність і вже тим більше на оголення. Що ж до «практичного» застосування отриманих навичок, то роздягатися Вам чи ні, вирішуєте тільки Ви. Стиль цей не однорідний. Тут є елементи хореографії, акробатики, клубних танців, модерну, джазу і навіть балету. Це недивно, адже стрип-пластика сталася від стриптизу, а танцівниця стрип-пластики повинна вміти красиво рухатися під будь-яку музику. В результаті такого змішання вийшов окремий, дуже жіночний, еротичний і притягальний стиль – стрип-пластика. Характерна особливість його - поділ на три «рівня»: рухи, що виконуються на підлозі, стоячи і на пілоні (жердині).

Навіщо займатися стрип-пластикою?

В першу чергу, уроки стрип-пластики подарують Вам гарне, сильне, сексуальне тіло. Подивіться на професійних танцівниць - Ви не знайдете на їх тілі ні складок, ні в'ялої шкіри, ні целюліту. Навчання стрип-пластики - це відмінна альтернатива фітнесу та тренажерним залам.

Природно, чудовий зовнішній вигляд супроводжується і відмінним самопочуттям. Заняття стрип-пластикою розвивають гнучкість, силу і витривалість, тренують серцево-судинну систему, суглоби. Відмінне поєднання анаеробної, аеробної та кардіо навантажень дають результат, помітний вже після декількох занять.

Уроки стрип-пластики підвищать вашу сексуальність, привабливість і впевненість у собі. Навіть якщо Ви ніколи не будете застосовувати отримані навички на практиці, заняття дадуть Вам те, чого потребують багато жінок. Відчуття внутрішньої свободи, власної привабливості і сексуальності, усвідомлення того, що Ваша хода і постать викликають захват у чоловіків .... Завдяки урокам стрип-пластики Ви станете справжньою жінкою.

І, звичайно ж, навчання стрип-пластиці покращує координацію, підвищує почуття ритму, розвиває фантазію і художній смак.

У чому займатися?

У тому, в чому вам зручніше. Ми рекомендуємо в якості одягу використовувати облягаючі футболки, топи або майки, бюст'є, лосини, або еластичні шорти. Можна займатися і в спідниці - головне, щоб вона не сковувала тіло. Хорошим варіантом буде симпатичний комбінезон. Справа в тому, що Ви повинні бачити кожен свій рух, тому «балахони», хоч вони і зручні, для занять навряд чи підійдуть. В окремих випадках «базова комплектація» може доповнюватися - наприклад, туфлями на шпильці (для відпрацювання окремих елементів танцю), піджаком, або іншими аксесуарами. Отже, ідеальний одяг для занять - зручний, красивий і сексуальний. А ідеальне взуття - м'які джазовки, або спортивні туфлі.

Кілька порад новачкам

Навчання стрип-пластики у фітнес-клубі «Dart» - це легко і приємно. Головне - у всьому слухатися викладача і в точності виконувати кожну рекомендацію.

Ніколи не засмучуйтеся, якщо у Вас щось не виходить. Покажіть хоч одну людину, народжену в балетній пачці. Всьому можна навчитися, головне - завзятість та цілеспрямованість.

Не соромтеся задавати питання тренеру. Вам щось незрозуміло? Не виходить той чи інший танцювальний елемент? Звертайтеся до викладача - він все розкаже і покаже.

Безкоштовне тренування Замовлення клубної карти Контактна інформація