м. Ужгород, вул. Легоцького, 19а, ТЦ Токіо
Пн-Пт: 7:00 - 23:00
Сб: 8:00 - 20:00
Нд: 8:00 - 17:00
+38 (050) 555-07-07
Головна > Послуги > Кардіозона

Кардіозона


Кардізона нашого фітнес-центру представлена наступними видами кардіотренажерів:

* Бігові доріжки з системою амортизації бігового полотна, вдале поєднання інноваційних технологій, ергономічного дизайну, зручності в експлуатації.

* Еліптичні тренажери, який буквально вносить корективи в закони гравітації. Основною перевагою тренування на ньому є значне зниження ударного навантаження на хребет і суглоби в порівнянні з ходьбою або бігом.

* Cтеппер (кроковий тренажер) користується особливою популярністю у жінок, завдяки прицільної навантаженні на сідниці. Тренажер забезпечує плавність і безшумність виконання рухів без зайвої напруги суглобів і зв'язок. Цей вид вправ залучає всі м'язи Вашого тіла, формує і підкреслює Вашу фігуру, сприяє згорянню жирових клітин і зміцнює серцево-судинну систему.

* Горизонтальний велотренажер має повну підтримку спини. Спинка розташована під правильним кутом і має анатомічний профіль, забезпечуючи повний комфорт. Ідеально підходить для літніх, огрядних людей, людей з порушеннями опорно-рухового апарату, варикозним розширенням вен.

Всі тренажери відрізняються стильним дизайном і оснащені багатофункціональними дисплеями, які контролюють параметри навантажень і стан функціональних систем людини. Навантаження задаються від щадних і до самих екстремальних, а допомога персональних тренерів направить вас на найоптимальніший шлях досягнення відмінних результатів і зміцнення Вашого здоров'я!

Безкоштовне тренування Замовлення клубної карти Контактна інформація